Uyarı

 • Firmamız ünvanının gerek başına gerekse sonuna bazı yanıltıcı kelimeler veya şahıs isimleri gibi isimler ekleyip siz değerli
  müşterilerimizi aldatma yoluna giden şahıs ve firmalara itibar etmeyiniz…söz konusu şahıs veya firmaların web sitelerine
  dikkat edinilecek olursa hiç bir şekilde sabit telefon numaraları bulunmayıp mobil telefonlarla hizmet vermeye calıstıkları görülecektir.
  Bu tip kişi veya kuruluşlarla hukuki mücadelemiz sürmektedir.
 • AKIN NAKLİYAT adı altında sektörde bir çok korsan firma yer almaktadır. Hiç bir şekilde taşeron olarak anlaştığımız başka bir nakliyat şirketi bulunmamaktadır. Çalışan elemanlarımız sigortalı kendi personelimiz olmakla birlikte tüm araçlarımız AKIN NAKLİYAT logoludur.
 • Siz değerli müşterilerimiz bize sadece 444 82 09 no’lu telefondan ulaşmanızı rica ediyoruz. AKIN NAKLİYAT olarak tüm araçlarımız GPRS sistemi ile mobil telefonlardan ve elektronik cihazlardan 7 gün 24 saat il il, sokak sokak yetkililer tarafından takip edilmektedir.
 • Eşyalarınızı AKIN NAKLİYAT’a teslim ettiğiniz andan itibaren yol esnasında herhangi bir nedenle araç kasasının kapakları açıldığı anda AKIN NAKLİYAT yetkililerine sms olarak bildirim gelmektedir.
 • Biz işimizi bu kadar ciddi ve kurumsal yaparken siz değerli müşterilerimizi kandırmaya çalışan firmalara itibar etmeyiniz.

Sezona Özel İndirimlerimiz İçin Bizi Arayanız

Menü